Kharkiv Music Fest

Закрыть

29.03.22 19:00

KharkivMusiсFest-2022: Люка Дебарг, Давид та Олександр Кастро-Бальбі, Фестивальний оркестр KharkivMusicFest. 29 березня KharkivMusicFest запрошує слухачів на Концерт фестивального оркестру. Фестивальний оркестр – красива європейська традиція збирати кращих музикантів з усієї країни в унікальний склад. Фестивальний оркестр для KharkivMusicFest – це ще й традиція та своєрідна візитівка, адже він дебютував на фестивалі ще у 2018 році, ставши першим подібним проєктом в Україні.

Цього року окрасою фестивального оркестру KharkivMusicFest стане зіркове французьке тріо: Люка Дебарг (фортепіано), Давид Кастро-Бальбі (скрипка), і Олександр Кастро-Бальбі (віолончель). Люка Дебарг – відомий піаніст, сенсація конкурсу Чайковського 2015 року. Його концерти проходять у найпрестижніших залах світу – Карнегі-Холі, Віденській філармонії, Театрі Єлисейських полів, Концертгебау, Берлінській філармонії. Яскрава індивідуальність, надчуттєва музичність, незвичні інтрепретації – усе це зачаровує публіку.

Давид та Олександр Кастро-Бальбі – французькі музиканти латиноамериканського походження, брати, що багато гастролюють з Люкою Дебаргом по всьому світі. Навчались вони в Регіональній консерваторії Парижа, у Паризькій вищій національній консерваторії, у Вищій школі музики ім. Ханса Айслера у Берліні, Вищій школі музики ім. Ференца Ліста у Веймарі. Як і Люка, відзначені численними міжнародними призами. Олександр Кастро-Бальбі працює концертмейстером групи віолончелей Німецького національного театру та оркестру Державної Капели Веймара. Давид Кастро Бальбі – запрошений артист Державної Капели Веймара.За диригентським пультом цього вечора буде Віталій Алексейонок. Головний диригент оркестру Мюнхенського університету, переможець XI міжнародного конкурсу диригентів ім. Тосканіні, він диригував такими колективами, як оркестр Лейпцизького радіо, Веймарська державна капела, Струнний оркестр Люцернського фестивалю, Філармонійні оркестри міст Карлові Вари, Єна, Гота, Градец-Кралове та ін. Із сезону 2021/22 Віталій Алексейонок є артистичним директором KharkivMusicFest і головним диригентом оркестру Monferrato Classic Orchestra у П’ємонті, Італія. Програма концерту: О. Респігі – Адажіо з варіаціями для віолончелі з оркестромЖ. Массне – Інтермеццо із опери “Сільська честь”К. Сен-Санс – Інтродукція та рондо-капричіозо для скрипки з оркестромЛ. ван Бетховен – Потрійний концерт для фортепіано, скрипки, віолончелі з оркестром до мажор ор. 56

Велика зала Харківської філармонії
29.03.22
19:00 1 година 30 хвилин
Концертнi заходи