Kharkiv Music Fest

Закрыть

Про фестиваль

KharkivMusicFest — це міжнародний фестиваль класичної музики, який не лише знайомить широку аудиторію зі зразками високого мистецтва, але й об’єднує кращих музикантів України і світу на одній сцені, та позначає наше місто на культурній мапі світу.

З 2018 року KharkivMusicFest дарує харків’янам та гостям міста надзвичайне свято музики. Концерти за участі маестро зі світовим ім‘ям, масштабні музичні проєкти, безпрецедентні заходи в рамках фестивалю формують його неповторне «обличчя» та перетворюють на рушійну силу процесу розвитку культури в регіоні та країні.

KharkivMusicFest це не лише концерти із зірками класичної музики світового рівня, але й масштабна програма позаконцертних проектів і заходів. Розфарбовані піаніно в різних куточках міста у вільному доступі для всіх бажаючих, музичний лекторій для справжніх меломанів, конкурс молодих композиторів і дитячий симфонічний оркестр, інтерактивні концерти для дітей — кожен знайде для себе щось цікаве протягом кількох весняних тижнів KharkivMusicFest.

Опікунська рада

Сергій Політучий

президент KharkivMusicFest, президент ГК «Фактор», почесний консул Франції в Харківській, Полтавській, Сумській областях

Олександр Медовой

засновник і генеральний директор компанії AltexSoft, голова Наглядової ради Харківського IT-кластеру

Тарас Ситенко

засновник компанії Grand Marine

Володимир Шумілкін

мер Харкова 2002-2006рр, почесний громадянин міста

Олег Чигринов

почесний консул Чехії в Харкові

Валентин Шеветовський

голова наглядової ради «Харківського плиткового заводу»

Володимир Гриненко

член Наглядової ради фестивалю KharkivMusicFest, бізнесмен