Kharkiv Music Fest

Закрыть

Новини

Символічне відкриття KharkivMusicFest концертом поміж вибухів

28.03.22

26 березня ми планували вкотре урочисто відкривати фестиваль KharkivMusicFest. Фестиваль, який п’ятий рік поспіль мав би подарувати харків’янам та гостям міста надзвичайне свято музики. Мали відбутись концерти за участі маестро зі світовим ім‘ям, які раніше ніколи не давали концертів в Україні.

Детальніше

В Харкові відбудеться «Концерт поміж вибухів»

25.03.22

26 березня на платформі станції метро «Історичний музей» відбудеться символічне відкриття KharkivMusicFest-2022 – «Концерт поміж вибухів». Це концерт класичної музики, яку виконуватимуть харків`яни для харків`ян задля єдності та в ім`я миру.

Детальніше

Нова програма KharkivMusicFest-2022

02.02.22

З 26 березня по 29 квітня 2022 року KharkivMusicFest вп’яте даруватиме харків’янам та гостям міста надзвичайне свято музики. Концерти за участі маестро зі світовим ім‘ям, які раніше не давали концертів в Україні, безпрецедентні музичні проєкти альтернативної програми, освітні лекції та майстер-класи, Всеукраїнський конкурс молодих композиторів – усе це вигідно вирізняє фестиваль серед інших подібних заходів. Організатором Міжнародного музикального фестивалю KharkivMusicFest є Фонд громади Харкова «Толока».

Детальніше

Благодійний концерт «Музичний сторітеллінг» Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest

04.01.22

Спішимо поділитись чудовою новиною – початок року ми відзначаємо концертом «Музичний сторітеллінг» Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest. Це будуть історії про світло й темряву, добро й зло, про любов й смерть. Скажете, надто багато драматизму? Саме так і буває в музиці композиторів епохи Романтизму. У програмі концерту – серйозні шедеври «недитячого» репертуару Джузеппе Верді, Жоржа Бізе,

Детальніше

Благодійний аукціон, презентація нової фестивальної програми – чим здивував захід «Метаморфози: програма KharkivMusicFest-2022»

20.12.21

Середа 15 грудня надовго запам’ятається нам, організаторам KharkivMusicFest, друзям і партнерам фестивалю, та найголовніше – учасникам Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest. На аукціоні, який був частиною програми заходу «Метаморфози: програма KharkivMusicFest-2022», було зібрано половину суми, необхідної для оновлення фонду струнних музичних інструментів нашого дитячого оркестру.

Детальніше

Підтримати фестиваль тепер може кожен бажаючий

25.11.21

KharkivMusicFest від початку свого існування був ініціативою проактивних харків’ян – меценатів та культурних діячів, які хочуть змінювати своє місто на краще.
Завдяки їм наш фестиваль вже давно вийшов за межі кількатижневого свята музики.

Детальніше

KharkivMusicFest буде співпрацювати з Харківським національним університетом ім. І.П. Котляревського

02.11.21

2 листопада відбулася знакова подія – KharkivMusicFest в особі виконавчої директорки Марії Горбонос та Харківський національний університет імені І.П. Котляревського (HNUM. Kotlyarevsky) в особі ректорки Наталії Говорухіной підписали угоду про партнерство.

Детальніше

Арт-директора KharkivMusicFest визнано найкращим диригентом в Європі

Спішимо поділитися чудовою новиною – Першу премію Міжнародного конкурсу диригентів імені Артуро Тосканіні, який проходив 23 жовтня, виборов Віталій Алексейонок

Детальніше

Старт ІІІ Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів ім. Лятошинського

01.10.21

Вже традиційно 1 жовтня ми оголошуємо про старт Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського. Цього року конкурс пройде вже втретє.  Цілі конкурсу: – розвиток творчості молодих композиторів в Україні, – зростання значення творів молодих композиторів, – фахова орієнтація в професійному середовищі молодих митців. Основне завдання – створення мистецького простору можливостей реалізації в майбутньому молодих

Детальніше

Презентація фестивалю KharkivMusicFest для ІТ-спільноти

16.09.21

9 вересня невеличка делегація від оргкомітету KharkivMusicFest була запрошена на івент IT-Кластер а, де ми презентували фестиваль серед нової для нас аудиторії — представників IT-галузі міста.

Детальніше

Підсумки KharkivMusicFest-2021: цифри, факти і рекорди

30.06.21

Тисячі харків’ян відвідали десятки концертів класичної музики та освітні івенти в рамках KharkivMusicFest. Цей рік для нашого фестивалю був непростим, але насиченим: 22 концертних заходи, 11 освітніх, 9 спецпроектів для найширшої аудиторії, значна частина яких є відкритими й безплатними — такий багаж цьогорічного фестивалю. «Минулий рік був для нас важким роком, оскільки ми жили планами,

Детальніше

Музыкальный аттракцион от KharkivMusicFest состоялся

18.06.21

16 июня возле здания Исторического музея организаторы фестиваля KharkivMusicFest провели музыкальный аттракцион «Conduct us. Будь нашим дирижером ». Аттракцион является частью развлекательной программы Международного фестиваля классической музыки KharkivMusicFest.

Детальніше