Kharkiv Music Fest

Закрыть

26.03.22 19:00

26 березня KharkivMusicFest запрошує слухачів на надзвичайну подію – перший сольний концерт Люки Дебарга в Україні. Неймовірне музичне обдарування, художнє бачення і творча свобода Люки Дебарга відкрилися публіці після його блискучих виступів на Міжнародному конкурсі імені П. І. Чайковського в 2015 році. Піаніст став єдиним учасником конкурсу, відзначеним спеціальним призом Асоціації музичних критиків. Вкрай незвичайним був його шлях до успіху.

Відкривши для себе класичну музику у віці десяти років, через чотири роки занять майбутній музикант кинув вчитись, зосередивши всю увагу на вивченні літератури та філософії, і згодом отримав ступінь бакалавра мистецтв в одному з університетів Парижа. Майже випадково він знову повернувся до музикування, відчув глибину свого таланту та стрімко розвинув його. Сьогодні Люка виступає сольно та у супроводі провідних оркестрів в найпрестижніших залах світу, його жадають слухати у Нью-Йорку, Парижі, Амстердамі, Відні, Лондоні, Токіо, Пекіні, Шанхаї, Сеулі.

Те, за що так любить Дебарга слухач — надчуттєва музичність. Кришталевий звук, багата образність та своє власне, далеке від шаблонного, бачення твору — усе це зачаровує публіку. Звукозаписуюча компанія Sony Classical випустила п’ять альбомів Люки Дебарга з музикою Скарлатті, Баха, Бетховена, Шуберта, Шопена, Ліста, Равеля, Метнера і Шимановського. Один із його останніх альбомів, що вийшов наприкінці 2019 року – Доменіко Скарлатті. Альбом здобув високу оцінку The New York Times і був обраний NPR у числі «10 альбомів класичної музики, з яких варто почати нове десятиріччя». 

Програма концерту:

Й.С. Бах – Італійський концерт, BWV 971
Р. Шуман – Соната №3 фа мінор, Ор. 14
Г. Форе – Баркарола №3 соль-бемоль мажор, Op. 42
О. Скрябін – Соната №4 фа-дієз мажор,  Op. 30
Г. Форе – Балада фа-дієз мажор, Op. 19
О. Скрябін – Фантазія сі-бемоль мінор,  Op.28 

ВАЖЛИВО!
Зверніть увагу, що у зв’язку з правилами карантину для відвідування події необхідно мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, який є чинним на момент проведення заходу.

Велика зала Харківської філармонії
26.03.22
19:00 1 година 30 хвилин
Концертнi заходи