Kharkiv Music Fest

Закрыть

17.04.22 18:30

Унікальну можливість почути старовинну музику бароко такою, як вона звучала у часи Антоніо Вівальді, подарує KharkivMusicFest своїм слухачам 17 квітня.

Один з кращих контратенорів свого покоління Нільс Вандерер (Німеччина) і струнний квартет, що виконує музику на історичних інструментах, — Квартет Ліхновського (Італія), запрошують на концерт музики бароко, де твори Вівальді і Перселла прозвучать максимально наближено до традицій виконавства своєї історичної епохи.

У концерті також візьмуть участь відома українська клавесиністка Наталія Сікорська і виконавець на старовинній лютні та теорбі Олег Чухлеб. Крім того, у фіналі концерту на слухачів чекає сміливий експеримент, який дійсно варто почути наживо: контратенор Нільс Вандерер виконає барокові арії Генрі Перселла у супроводі електрогітариста Фрітьофа Рьодела.

Нільс Вандерер (Nils Wanderer) — володар унікального голосу. Його високий «сяючий» контратенор зачаровує критиків та меломанів, а епатажний сценічний образ перетворює кожний виступ на справжнє шоу. Як соліст Нільс Вандерер регулярно виступає на кращих концертних майданчиках світу: в Парижській філармонії, L’Auditori в Барселоні, Королівській каплиці Версалю, Церкві св. Фоми у Лейпцигу, Вігмор холлІ, Барбікан-центрі у Лондоні. Крім концертної та сценічної діяльності, оперний співак, різнобічний артист також працює актором, хореографом театру і кіно та є художнім керівником барокового ансамблю MERIDIES.

Квартет Ліхновського (Quartetto Lichnowsky) — колектив, що був створений з метою виконання класичного та романтичного репертуару з використанням інструментів та виконавських практик, що максимально точно відтворюють «історичне» звучання музики. Його учасники активно співпрацюють з італійськими національними та міжнародними ансамблями та фестивалями бароко, такими як Фрайбурзький бароковий оркестр, The Da Camera Society (Лос-Анджелес), Houston Early Music Festival, Berkeley Early Music Festival, Cambridge Early Music та ін. Ансамбль грає на інструментах, що максимально наближені до інструментів, які використовувались на межі 18 і 19 століть. 

ПРОГРАМА: 

А. Вівальді
Stabat Mater RV_621
Концерт для струнних фа мінор RV 143
Тріо-соната ре мінор RV 63 ‘La Follia’ (op.1 No.12)

Г. Перселл
“Золота соната” фа мінор, Z.810
Павана і Чакона соль мінор Z.752 і Z.730 3
Арії з електронікою: (“Cold song”, “Oh Solitude”, “When I’m laid low”) 

Органна зала Харківської філармонії
17.04.22
18:30 1 година 30 хвилин
Концертнi заходи