Kharkiv Music Fest

Закрыть

Струнний квартет Львівської національної філармонії ім. М. Скорика, також відомий світовій публіці як «ФЕНІКС» (Phoenix String Quartet), — це камерно-інструментальний ансамбль, що займає одне з провідних місць у сучасному мистецькому житті України.

Квартет був створений 2008 року у Львові зусиллями талановитих і енергійних музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів. Склад ансамблю:

  • Микола Гав’юк, скрипка;
  • Петро Тітяєв, скрипка;
  • Вадим Педорич, альт;
  • Денис Литвиненко, віолончель.

За час існування колектив досяг величезних творчих успіхів, виявивши високий професіоналізм і яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху в публіки.

Репертуар ансамблю характеризується багатством і різноманітністю, охоплюючи широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Квартет активно популяризує відому вітчизняну академічну, фолькову та раніше втрачену і несправедливо забуту музику. Музиканти знаходяться в постійному пошуку нових творчих шляхів, форм і рішень, що здатні розширити репертуарні та виконавські можливості ансамблю, звернути увагу на численні виступи Квартету на заходах і перформансах, які виходять за рамки «стандартних» академічних концертів.

Квартет «Фенікс» часто долучається до різноманітних мультикультурних проєктів, благодійних заходів і міжнародних фестивалів (у США, Японії, Швейцарії, Польщі, Німеччині, Італії, Естонії та ін.). 

Концертні програми «Феніксу» відрізняються строкатою новизною та стрімкою свіжістю звучання, неодмінно викликають шквал емоцій і почуттів у публіки та кожного наступного виконання підкорюють серця все нових слухачів. У 2021 році Квартет отримав міжнародну нагороду в області камерної музики — срібну медаль від німецького фонду “Dall’Arco Hamburg”.