Kharkiv Music Fest

Закрыть

Організатором III Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського є Міжнародний фестиваль класичної музики Kharkiv Music Fest (Харків).

До участі запрошуються громадяни України, яким на час проведення конкурсу (а саме на 20 лютого 2022 року) виповнюється не більше 17 повних років (Молодша група) та 18–26 повних років (Старша група).
 

КОНКУРСНІ ВИМОГИ:

Молодша група: Дует для скрипки, альта або віолончелі та фортепіано тривалістю 8–12 хв. Твір може бути одночастинним або циклічним (за бажанням автора).

Старша група: Квартет для двох скрипок, альта і віолончелі тривалістю 12–20 хв. Твір може бути одночастинним або циклічним (за бажанням автора).

Конкурс є анонімним і не має вступного внеску. Усім учасникам гарантовано рівні права й можливості.

До участі допускаються твори, написані не раніше 2017 року. Кожен конкурсант може подати необмежену кількість робіт, при цьому вони мають бути підписані різними псевдонімами.

До участі в конкурсі не допускаються твори лауреатів Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського попередніх років.
 

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ НЕОБХІДНО:

  1. заповнити онлайн-форму зголошення за посиланням
  2. надіслати такі матеріали на електронну адресу composer@kharkivmusicfest.com:
  • скан (або якісне фото) паспорта, свідоцтва про народження, ID-картки чи іншого документа, який підтверджує вік і громадянство України;
  • партитуру твору, оформлену згідно з конкурсними правилами.


ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПАРТИТУРИ:

на титульній сторінці твору необхідно зазначити: псевдонім чи гасло автора, назву твору, склад виконавців і орієнтовну тривалість. Партитура має бути надіслана одним файлом, винятково у форматі pdf. Якщо учасник бажає подати кілька творів, він має підписати партитури різними псевдонімами.

Конкурс є анонімним, тож у нотних матеріалах мають бути відсутні будь-які відомості про автора. Наявність такої інформації вважатиметься порушенням правил конкурсу, а учасника буде дискваліфіковано.
 

Останній термін подання заявки, документів і партитури — 20 лютого 2022 року, 23:59 (за київським часом). Матеріали, подані після зазначеного терміну, прийняті не будуть. Про прийняття всіх матеріалів на конкурс учасників буде сповіщено шляхом електронного листування. 

Усім прийнятим партитурам адміністратор конкурсу надасть шифри і 21 лютого 2022 року надішле їх на розгляд журі конкурсу. Робота журі триватиме в два етапи відповідно до Регламенту. Результати конкурсу будуть оголошені публічно на сайті Kharkiv Music Fest, а конкурсанти поінформовані електронною поштою до 10 березня 2022 року.
 

ПРЕМІЇ:

Молодша група: Старша група:
І премія — € 500 І премія — € 1000
ІІ премія — € 300 ІІ премія — € 750
ІІІ премія — € 200 ІІІ премія — € 500


Журі має право присуджувати не всі премії, присудити додаткові, поділити премію між кількома учасниками, не присудити жодної.
 

Лауреати конкурсу мають протягом 7 днів з моменту оголошення результатів надіслати інструментальні партії своїх творів, а також коротку біографію (до 1000 символів) і портретне фото (розд. 300 dpi).

У рамках фестивалю Kharkiv Music Fest-2022 відбудеться концерт із творів лауреатів конкурсу Call for Genius у виконанні Струнного квартету Львівської Національної філармонії ім. М. Скорика «Фенікс»  (Phoenix String Quartet) і Заслуженого артиста України Мирослава Драгана (Львів).

Лауреатам буде оплачено транспорт до / з Харкова, харчування й поселення в готелі на час вручення премій і проведення концерту. Транспорт, харчування і поселення буде також надано одній особі для супроводу лауреата, який не досяг 18-річного віку.


ЖУРІ:

Олександр Щетинський (Харків, Україна);

Еуґеніуш Кнапік (Катовиці, Польща);

Леонід Грабовський (Нью-Джерсі, США);

Олександр Ґрінберґ (Дюссельдорф, Німеччина).

Незалежний експерт і директор конкурсу — Іван Пахота (Харків, Україна).

Робота журі і незалежного експерта ведеться відповідно до Регламенту.
 

КОНТАКТИ:

askme@kharkivmusicfest.com

 

Директор конкурсу — Іван Пахота

Адміністратор конкурсу — Анастасія Кравченко, (050) 556-55-49