Kharkiv Music Fest

Закрыть

Анна Терьохіна (2003 р. н., Київ) на момент участі в конкурсі навчалася в Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені М. В. Лисенка за спеціальністю «фортепіано» (клас І. Баринової,  М. Савченко) і «композиція» (клас А. Загайкевич). Лауреатка всеукраїнських музичних олімпіад; у композиторському конкурсі взяла участь уперше.

Творчий доробок поки невеликий, переважають твори, де так чи інакше присутня партія фортепіано: обробка української народної пісні «Ой, глибокий колодязю» для фортепіано, сопрано та скрипки, фортепіанний квартет, фортепіанні прелюдії. У творчих планах — розширення виконавського складу і урізноманітнення жанрів.

Є шанувальницею японської культури: вивчає японську мову, колекціонує аніме-фігурки, займається косплеєм, працює над циклом «Ханафуда». Концепція цього твору полягає в тому, що кожній картці японської гральної колоди ханафуда відповідає певний музичний інструмент, а кожна частина — це комбінація карт (відповідно до правил гри в кой-кой), тобто твір складається з камерних ансамблів різного складу.