Kharkiv Music Fest

Закрыть

01.02.21

KharkivMusicFest запрошує на «Зимовий концерт Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest», який відбудеться 7 лютого в Харківській філармонії. Юні музиканти під керівництвом диригентів Наталії Стець (Київ) та Віталія Ляшко (Харків) подарують гостям справжні сильні, чисті емоції через живе виконання відомих творів великих композиторів. Запрошений гість концерту Кента Ігараші – саксофоніст-вундеркінд.

Відсвяткувати початок останнього місяця зими організатори KharkivMusicFest вирішили «Зимовим концертом». В програмі якого Д. Бортнянський Увертюра до опери «Алкід»
В.А. Моцарт Симфонія №25, соль мінор, Л. Бетховен Увертюра «Егмонт», К.Ф.Е. Бах Концерт для флейти з оркестром, ре мінор.

Соліст вечора Кента Ігараші –  18-річний саксофоніст-вундеркінд, артист UkrArtists, лауреат понад 30 міжнародних конкурсів, володар 5 гран-прі. Він записав свій перший компакт-диск у 13 років. 7 лютого Кента Ігараші виконуватиме Концерт для флейти з оркестром ре мінор Карла Філіппа Емануеля Баха (версія для саксофону К. Ігараші).

За диригентським пультом у першому відділенні концерту володарка гран-прі Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» Наталія Стець. В 2017 році була асистентом головної диригентки Оксани Линів на постановці опери П.І.Чайковського «Євгеній Онєгін» в оперному театрі м. Ґрац (Австрія). З 2019 року Наталія є диригенткою у Kyiv Symphony Orchestra. Також у її доробку виступи на сценах таких міжнародних фестивалів, як LvivMozArt та Bouquet Kyiv Stage.

Друге відділення концерту пройде під орудою Віталія Ляшко – Головного диригента Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest, артиста академічного оркестру Харківської філармонії, артиста Молодіжного симфонічного оркестру «Слобожанський», концертмейстера групи кларнетів Молодіжного симфонічного оркестру YSoU.

Нагадаємо, що Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest – колектив, що був покликаний об’єднати талановитих дітей і підлітків Харкова, і дати їм можливість музикувати разом, знайомитися з шедеврами класичної музики, і виступати на кращих концертних майданчиках міста.

Вхід за запрошеннями. Отримати запрошення можна буде заповнивши онлайн форму. Подробиці – за кілька днів, слідкуйте за новинами!

Дата: 7 лютого

Місце: Харківська філармонія (вул. Римарська, 21)

Час: 18.30

РЕЄСТРАЦІЯ