Kharkiv Music Fest

Закрыть

13.03.20

Буквально ще на минулому тижні європейські гості KharkivMusicFest записували відео привітання для фестивалю, і казали що чекають зустрічі з харків’янами. Але коронавірус вніс неприємні корективи в плани фестивалю, і враховуючи карантин, який введено по всій території України, організатори KharkivMusicFest вимушені відмінити проведення фестивалю в запланований раніше термін.

Враховуючи невизначеність ситуації з поширенням епідемії, оголосити нові дати фестивалю на даний момент неможливо. Будь ласка, якщо ви хочете повернути кошти за придбані квитки - ознайомтеся з умовами процедури повернення, що опублікована на сайті квиткового оператора https://internet-bilet.ua/refund

Проте KharkivMusicFest це не лише сценічні події концертної програми. Це і Всеукраїнський конкурс композиторів ім. Б. Лятошинського, музику переможців якого ми обов’язково почуємо і урочисто вручимо грошові премії; Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest, який з`явився ще в жовтні, об’єднавши талановитих дітей з різних музичних шкіл Харкова, і який півроку готувався до зустрічі зі слухачами фестивалю; дитяча програма KharkivMusicFest KIDS з цікавою інтерактивною програмою концертів та майстер-класів для дітей від 2 до 9 років; музичний лекторій з лекціями від музикознавців, музикантів, і фахівців з медіа- мистецтва; розповіді про класичну музику без снобізму та нудьги в концертних лекціях “Класика для молоді”, для школярів загальноосвітніх шкіл; десятки яскравих розфарбованих піаніно, які з’являться на вулицях міста, щоб радувати харків’ян та гостей міста; зварений в приватній броварні особливий сорт пива, що присвячений Бетховену та KharkivMusicFest; ще деякі сюрпризи, про які ми зовсім скоро розповідатимемо Вам.