Kharkiv Music Fest

Закрыть

03.05.23

Перший травневий концерт фестивалю «Музика спротиву та надії: Колисанки» відбудеться в арт-просторі

У п'ятницю 5 травня запрошуємо у Pintagon арт-клуб на концерт «Музика спротиву та надії: Колисанки», де прозвучить музика молодих харківських композиторів –  випускників Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

Наші композитори молоді та вже досить відомі. Так Катерина Палачова творить музику для Харківського театру ляльок, зокрема до всіх останніх вистав: «Я норм», «Вертеп», «Вертеп.Вірші.Жадан», прем’єра останнього відбулася 29-30 квітня 2023 року.

28 квітня у Львівському органному залі відбулася прем'єра музики до мелодрами українського композитора Михайла Вербицького «Підгіряни». Опера була віднайдена, але потребувала допрацювання.

А Володимир Богатирьов - композитор, гітарист, диригент, лауреат нашого Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського 2022 року, майже перевтілився в автора нашого Гімну й створив оркестрування твору. Завдяки йому ця музика через 100 років знову звучала на сцені! До речі, коли на концерті у метро 26 березня 2022 року – символічному відкритті KharkivMusicFest, музиканти грали українські народні пісні в обробці для струнного квартету саме Володимира Богатирьова.

Дмитро Малий багато років працював в Китаї, його музика зараз презентується на сценах й у творчих проектах України, Європи, Америки. Зокрема, нещодавно світова прем'єра його твору «Salve Regina» для хору, солістів та фортепіано був виконаний 2 квітня 2023 року у США.

Авторка та ведуча проєкту – Юлія Ніколаєвська.

Зазначимо, що даний концерт є частиною фестивального проєкту «Музика спротиву та надії».

Чекаємо на вас 5 травня о 18.00 в арт-клубі Pintagon.

Реєстрація за посиланням – обов’язкова.

До зустрічі!