Kharkiv Music Fest

Закрыть

27.02.20

Стали відомі переможці першого Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського

До розгляду журі було допущено 55 конкурсних робіт, які пройшли технічний відбір і відповідали усім конкурсним вимогам. А саме - 33 партитури у молодшій групі (учасників до 16 років) та 22 партитури у старшій (до 21 року). Не дивлячись на те, що конкурс проводився вперше, йому дійсно вдалося отримати всеукраїнський масштаб. Твори до розглялу журі надходили з усіх куточків країни (детальніше - на діаграмі).

Члени журі - Еуґеніуш Кнапік (Катовіце, Польща), Вальтер Фельдман (Цюріх, Швейцарія), Алла Загайкевич (Київ, Україна) та незалежний експерт конкурсу Іван Пахота (Харків, Україна) - поставили свої оцінки.

Тож повідомляємо офіційні результати.

У молодшій групі перемогли:

І премія - Лисенко Влада (2004 р.н., м. Одеса) ІІ премія - Кузнецов Тимур (2006 р.н., м. Київ) ІІІ премія - Романова Олександра (2007 р.н., м. Одеса)

У старшій групі перемогли:

І премія - Усатенко Владислав (2002 р.н., м. Київ) ІІ премія - Поплінський Максим (2000 р.н., м. Київ) ІІІ премія - Бондаренко Ілля (2001 р.н., м. Київ)

Диплом - Пікуш Юрій (1998 р.н., м. Київ)

Окремим рішенням члена журі пана Вальтера Фельдмана присуджено Спеціальну премію. Її володарем став Пікуш Юрій.

Переможці отримають дипломи та грошові винагороди:

Молодша група: Старша група:
І премія – € 500 І премія – € 1000
ІІ премія – € 300 ІІ премія – € 750
ІІІ премія – € 200 ІІІ премія – € 500

Розмір Спеціальної премії пан Фельдман оголосить окремо.

Твори лауреатів прозвучать у спеціальному концерті “CALL FOR GENIUS” в рамках фестивалю Kharkiv Music Fest 2020 (дата та місце уточнюється).

Переможцям буде оплачений транспорт до/з Харкова, харчування і поселення в готелі на час вручення премій, а також Гала-концерту. Також транспорт, харчування і поселення буде надано одній супроводжуючій особі переможця, який не досяг 18-річного віку.

Переможці зобов'язані до 2 березня надати партії конкурсних творів для репетицій у форматі pdf, а також фото та коротку біографію на адресу composer@kharkivmusicfest.com.

Для довідок телефонуйте за номером 0951584524 (Людмила Лінник, адміністраторка)