Kharkiv Music Fest

Закрыть

31.03.21

KharkivMusicFest — це не тільки про концерти класичної музики, але й освітня платформа для дітей та молоді. Обіцяємо, що цікаво буде всім: від немовлят до студентів консерваторії.

Майстер-класи для молодих музикантів

На учнів та студентів музичних закладів, а також молодих музикантів до 25 років, очікує насичена програма майстер-класів від визнаних піаністів, що братимуть участь у сонатному марафоні 17 та 18 березня.

Музичний лекторій

Ми підготували серію цікавих лекцій для широкої аудиторії, де лекторами виступають провідні музичні діячі України. У новому сезоні лекції переходять в онлайн і будуть присвячені центральному композитору цьогорічного фестивалю — Людвігу ван Бетховену. Слухачі лекторію зможуть подивитися на класичну музику і музику Бетховена з різних поглядів — музикознавчого, балетмейстерського, з погляду сучасного візуального та кіномистецтва. 

KharkivMusicFest KIDS

Щиро віримо в те, що класична музика може виховувати майбутню інтелектуальну еліту, яка буде здатна змінювати суспільство. Саме тому й створили програму для найменших поціновувачів класичної музики. В рамках цієї програми будуть проведені кілька різножанрових заходів, серед яких концерт для батьків та дітей від першого року життя «MozartBaby», балет-казка «Чиполіно», а також Сімейний вікенд «Be smart» з різноманітними музичними, науковими, технічними майстер-класами для дітей від 3 до 9 років, а також інтерактивним концертом.

Сімейний вікенд «Be smart»

17 квітня Інноваційна освітня платформа Honey Academy запрошує дітей віком від 3 до 9 років на Сімейний вікенд «Be smart» з різноманітними музичними, науковими, технічними та спортивними майстер-класами. За попередньою реєстрацією (шукайте на нашій сторінці у Facebook) діти зможуть спробувати грати на різних музичних інструментах, складати геометричні пазли, познайомляться з робототехнікою та іншими захоплюючими майстер-класами.

Також у програмі заходу інтерактивний концерт, де діти не лише почують шедеври музичної класики, а й знайдуть відповіді на музичні загадки і навіть музикуватимуть разом з артистами. Програма концерту створена ексклюзивно для фестивалю KharkivMusicFest, для батьків та дітей, які хочуть разом зануритись у чарівний світ класичної музики.

Більше інформації щодо освітньої програми можна знайти в розділі Програма.