Kharkiv Music Fest

Закрыть

28.01.20

30 січня в прес-центрі Kharkiv Today відбудеться прес-конференція «Харків – столиця класичної музики в Україні. Як і коли це можливо?».

Щороку організатори запрошують на фестиваль зірок світової класичної музики. Цього року завдяки зусиллям організаторів в Україні вперше виступить Пол Льюїс англійський піаніст, володар премій Grammy. Також в якості соліста виступить німецький скрипаль Тобіас Фельдманн, лауреат престижного Конкурсу Королеви Єлизавети в Брюсселі, який тільки в цьому сезоні виступав у Бельгії, Німеччині, Великобританії, Чилі, Катарі, Китаї, Фінляндії та інших країнах. Крім композицій Л. ван Бетховена, гості фестивалю зможуть почути композиції Вівальді, Гайдна, Сен-Санса, Станковича, Шуберта у виконанні представників світової еліти класичної сцени.

На прес-конференції спікери розкажуть:

  1. Чи може Харків стати другим Віднем,
  2. Скільки коштує зробити з Харкова столицю класичної музики,
  3. Меценатство в Харкові – яка користь для бізнесу,
  4. Чим Kharkiv Music Fest відрізняється від інших фестивалів класичної музики,
  5. Концертна, альтернативна програма і соціально-культурні проекти в рамках фестивалю (Art Piano, «Класика для молоді» і т.д.)
  6. Лайфхак залучення меценатів в культурні проекти на прикладі фестивалю.

На прес-конференції за найцікавіші питання організатори подарують запрошення на один з концертів програми фестивалю.

Спікери:

  1. Сергій Політучий – президент Kharkiv Music Fest, президент компанії ГК «Фактор», почесний консул Франції в Харківській, Полтавській та Сумській областях,
  2. Марія Горбонос – виконавчий директор Kharkiv Music Fest
  3. Меценати міста, завдяки яким стало можливим проведення фестивалю, серед яких Олександр Медовой (засновник і генеральний директор компанії AltexSoft, голова Наглядової ради Харківського IT-кластеру), Тарас Ситенко (засновник компанії Grand Marine, керівник депутатської фракції «Об'єднання САМОПОМІЧ»), Володимир Шумілкін (мер Харкова, 2002-2006 рр, почесний громадянин міста), Володимир Гриненко – член Наглядової ради фестивалю, бізнесмен.

Дата: 30 січня,

Час: 12.00