Kharkiv Music Fest

Закрыть

04.01.22

Спішимо поділитись чудовою новиною – початок року ми відзначаємо концертом «Музичний сторітеллінг» Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest.

Це будуть історії про світло й темряву, добро й зло, про любов й смерть. Скажете, надто багато драматизму? Саме так і буває в музиці композиторів епохи Романтизму.

У програмі концерту – серйозні шедеври «недитячого» репертуару Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Едварда Гріга, Каміля Сен-Санса, П'єтро Масканьї та Артуро Маркеза.

Диригуватиме Дитячим симфонічним оркестром KharkivMusicFest цього вечора диригент Національної оперети України Назар Якобенчук. Назар – лауреат ІІІ міжнародного конкурсу диригентів ім. Стефана Турчака, він також співпрацював із Державним камерним ансамблем «Київські солісти», Академічним симфонічним оркестром Дніпропетровської філармонії, Національним симфонічним оркестром України, Київським оркестром «Софія».

Всі кошти з продажу квитків цього концерту підуть на придбання інструментів для наших юних та таланових оркестрантів. Ми дуже сподіваємось на вашу підтримку, тим більше, що квитки на цей концерт можна придбати за допомогою картки «єПідтримка». Як це зробити?

  • Вакцинуйтеся, завантажте додаток Дія, авторизуйтеся та згенеруйте COVID-сертифікат.
  • Оформіть картку єПідтримка в додатку банку або офлайн-відділенні.
  • Зайдіть у розділ Послуги та виберіть єПідтримку. Виберіть для виплати картку єПідтримка.
  • Очікуйте зарахування коштів від Мінекономіки.
  • Далі заходите на сайт Інтернет білет, обираєте квиток і оплачуєте онлайн карткою для виплат «єПідтримка».

Захід відбудеться 23 січня в органному залі Харківської філармонії, початок о 18.30

Придбати квитки можна тут - КВИТКИ