Kharkiv Music Fest

Закрыть

20.12.21

Середа 15 грудня надовго запам’ятається нам, організаторам KharkivMusicFest, друзям і партнерам фестивалю, та найголовніше – учасникам Дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest. На аукціоні, який був частиною програми заходу «Метаморфози: програма KharkivMusicFest-2022», було зібрано половину суми, необхідної для оновлення фонду струнних музичних інструментів нашого дитячого оркестру. 

Щиро радіємо з того, що наш фестиваль має друзів, завдяки яким мрії про нові інструменти наших молодих музикантів втіляться в життя. Особливо радісно, що станеться це напередодні найочікуваніших свят – Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва.

Невимовно вдячні Ларисі Матвєєвій, Олегу Чигринову, Володимиру Шумілкіну, Олександру Удовенко, Володимиру Лісовому, Миколі Кучерявенко, Володимиру Гриненку та Сергію Полумисному за їхній значний внесок у можливість молодим музикантам грати на музичних інструментах, які відповідають усім вимогам та стандартам участі в міжнародних фестивалях, конкурсах та концертах. 

Завдяки їх підтримці ми зібрали більше 250 000 грн, що перевищує половину  необхідної суми.

Та не тільки аукціон був приводом для зустрічі – відбулась презентація нової концепції KharkivMusicFest та програми на наступний рік. У своїй промові президент фестивалю KharkivMusicFest Сергій Політучий наголосив на важливості підтримки культури з боку соціально відповідального бізнесу та зазначив про вплив масштабних культурних проєктів на розвиток міста на прикладі KharkivMusicFest.

Поділився ж програмними планами артистичний директор фестивалю Віталій Алексейонок – головний диригент оркестру Мюнхенського університету, найкращий диригент Європи за результатами Міжнародного конкурсу диригентів імені Артуро Тосканіні.

«Проведення фестивалів, музичних у тому числі,– це не тільки спосіб підвищення загального культурного рівня, але й значною мірою спосіб залучення інвестицій. У Європі міністерства та інші державні культурні інституції стають партнерами таких заходів, – розповідає Віталій Алексейонок, арт-директор KharkivMusicFest. – Докладені зусилля того варті. Так, зараз весь Зальцбург працює на щорічний Зальцбурзький фестиваль. Бюджет фестивалю складає багато мільйонів євро, та прибуток міста від нього – в рази більше. Упевнений, що через декілька років такою якірною подією стане й фестиваль KharkivMusicFest». 

Слідкуйте за нашими новинами – незабаром ми познайомимо вас з новою програмою фестивалю.