Kharkiv Music Fest

Закрыть

Другий Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського

Конкурс проводиться в рамках Фестивалю Kharkiv Music Fest 2021 (07 – 25 квітня 2021 року, м. Харків).

До участі запрошуються громадяни України, вік яких на час проведення конкурсу (28 лютого 2021 року) становить не більше 17 повних років (Молодша група) та 18–33 роки (Старша група).

 

Конкурсні вимоги: 

Молодша група: твір для вокалу *) і фортепіано тривалістю 8–12 хв. Твір може бути одночастинним або циклічним (за бажанням автора), частини якого об’єднані спільною думкою і художньою ціллю.

*) голос на вибір: сопрано, меццо-сопрано, альт, тенор, баритон, бас.

Старша група: твір для мішаного хору a cappella тривалістю 12–18 хв. Склад хору: SATB з максимальним divisi до 4-х у кожній групі. Допускається використання сольних партій у кожній групі. Твір може бути одночастинним або циклічним (за бажанням автора), частини якого об’єднані спільною думкою і художньою ціллю.

Конкурсні роботи в обох вікових групах мають бути створені на слова українських митців, які перелічені тут. Якщо композитор вибрав опцію циклічного твору, автори текстів в одному творі можуть бути різними.

Конкурс не має вступного внеску, усім учасникам гарантовано рівні права і можливості.

 

Для участі в конкурсі претендентам необхідно:

• заповнити онлайн-форму зголошення участі в конкурсі за посиланням. Після обробки зголошення претенденти отримають підтвердження реєстрації від адміністрації конкурсу. Підтвердження реєстрації означає, що претендент вважається учасником конкурсу. До подальших кроків можна переходити лише після підтвердження реєстрації.

• надіслати на електронну пошту composer@kharkivmusicfest.com такі матеріали:

*скан-копію або якісне фото паспорта, свідоцтва про народження чи ID-картки громадянина України або іншого документа, що підтверджує вік і громадянство України;

Молодша група: Старша група:
І премія – € 500І премія – € 1000
ІІ премія – € 300ІІ премія – € 750
ІІІ премія – € 200ІІІ премія – € 500