Kharkiv Music Fest

Закрыть

Другий Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського

Конкурс проводиться в рамках Фестивалю Kharkiv Music Fest 2021 (07 – 25 квітня 2021 року, м. Харків).

До участі запрошуються громадяни України, вік яких на час проведення конкурсу (28 лютого 2021 року) становить не більше 17 повних років (Молодша група) та 18–33 роки (Старша група).

 

Конкурсні вимоги:

Молодша група: твір для вокалу *) і фортепіано тривалістю 8–12 хв. Твір може бути одночастинним або циклічним (за бажанням автора), частини якого об’єднані спільною думкою і художньою ціллю.

*) голос на вибір: сопрано, меццо-сопрано, альт, тенор, баритон, бас.

Старша група: твір для мішаного хору a cappella тривалістю 12–18 хв. Склад хору: SATB з максимальним divisi до 4-х у кожній групі. Допускається використання сольних партій у кожній групі. Твір може бути одночастинним або циклічним (за бажанням автора), частини якого об’єднані спільною думкою і художньою ціллю.

Конкурсні роботи в обох вікових групах мають бути створені на слова українських митців, які перелічені тут. Якщо композитор вибрав опцію циклічного твору, автори текстів в одному творі можуть бути різними.

Конкурс не має вступного внеску, усім учасникам гарантовано рівні права і можливості.

 

Для участі в конкурсі претендентам необхідно:

• заповнити онлайн-форму зголошення участі в конкурсі за посиланням. Після обробки зголошення претенденти отримають підтвердження реєстрації від адміністрації конкурсу. Підтвердження реєстрації означає, що претендент вважається учасником конкурсу. До подальших кроків можна переходити лише після підтвердження реєстрації.

• надіслати на електронну пошту composer@kharkivmusicfest.com такі матеріали:

*скан-копію або якісне фото паспорта, свідоцтва про народження чи ID-картки громадянина України або іншого документа, що підтверджує вік і громадянство України;

*партитуру з назвою твору й зазначенням автора слів, а також приблизною тривалістю (її обов’язково слід вказати на титульній сторінці): одним файлом, винятково у форматі PDF; у партитурі та файлі має бути відсутня будь-яка інформація про автора музичного твору.

Конкурс є анонімним, тож наявність будь-яких відомостей про автора в нотних матеріалах, що в подальшому будуть передані на розгляд журі, вважатиметься порушенням правил конкурсу, а учасника буде дискваліфіковано.

Перша сторінка твору має містити гасло чи псевдонім, орієнтовний час тривання та склад виконавців. Кожному твору адміністратором конкурсу буде присуджено шифр, за яким члени журі оголошуватимуть ту чи іншу премію. Про прийняття матеріалів до участі в конкурсі і присудження шифру конкурсантів буде повідомлено шляхом електронного листування.

До участі в конкурсі можуть бути допущені твори, написані не раніше 2016 року. Один конкурсант має право подати не більше 2-х творів, і в такому разі роботи мають бути підписані різними псевдонімами.

Останній термін подачі документів і партитури – 28 лютого 2021 року, 23:59 (за київським часом).

Усі прийняті нотні матеріали буде надіслано членам журі конкурсу 01 березня 2021 року. Згідно з регламентом конкурсу, члени журі оцінюватимуть твори конкурсантів у два етапи. Результати конкурсу буде оголошено публічно на сайті Kharkiv Music Fest, а конкурсанти поінформовані електронною поштою до 15 березня 2021 року.

Переможці конкурсу мають протягом 7 (семи) днів з моменту оголошення результатів надіслати коротку біографію (до 1000 символів) і фото (роздільність >300dpi, 10х15 см).

У рамках фестивалю Kharkiv Music Fest 2021 відбудеться концерт із творів лауреатів конкурсу. Переможцям буде оплачено транспорт до/з Харкова, а також поселення в готелі на час вручення премій і проведення Гала-концерту. Якщо переможець не досяг 18-річного віку, транспорт і поселення буде також надано одній особі для його супроводу.

Журі конкурсу:

Алла Загайкевич (Київ, Україна)

Олександр Щетинський (Харків, Україна)

Еуґеніуш Кнапік (Катовіце, Польща)

Олександр Ґрінберґ (Дюссельдорф, Німеччина)

Незалежний експерт конкурсу – Іван Пахота (Харків, Україна)

Робота журі і незалежного експерта ведеться згідно з Регламентом конкурсу.

Премії:

Молодша група:  Старша група:
І премія – € 500 І премія – € 1000
ІІ премія – € 300 ІІ премія – € 750
ІІІ премія – € 200 ІІІ премія – € 500

Журі на свій розсуд має право присуджувати не всі премії, присудити додаткові, розділити премію між кількома учасниками, або не присуджувати жодної.

Зворотний зв’язок:

E-mail: askme@kharkivmusicfest.com

Facebook

Директор конкурсу – Іван Пахота

Адміністратор – Анастасія Кравченко (тел.: 050-556-55-49)