Kharkiv Music Fest

Закрыть

Про фестиваль

Kharkiv Music Fest — це фестиваль, який не лише зачаровує весняний Харків класичною музикою, а й позначає місто на культурній мапі світу. За два роки свого існування Kharkiv Music Fest презентував харків’янам та гостям міста концерти за участю виконавців із США, Франції, Австрії, Італії, Німеччини, Польщі, Грузії, Румунії, Чехії, Молдови та різних міст України. Різножанрові концертні події фестивалю включали в себе виступи оперних солістів та інструменталістів із симфонічним оркестром, камерних оркестрів, ансамблю, що грає на історичних інструментах, концерти барокової, сучасної, камерної, джазової та фортепіанної музики і навіть комедійне шоу.

Фестивальний оркестр Kharkiv Music Fest збирає найкращих вітчизняних музикантів, до яких у 2019 році долучилися колеги з головних оркестрів п’яти європейських країн.

Нещодавно Kharkiv Music Fest відкрив новий комунікаційний напрям — Kharkiv Music Forum, який став майданчиком для спілкування між ініціаторами культурних проектів, культурними менеджерами, музичними діячами, державними органами культури та мистецтва, а також меценатами і культурними фондами.

Найважливішим пріоритетом Kharkiv Music Fest є просвітницькі та освітні заходи. Щороку фестиваль проводить уже традиційні лекції-концерти в загальноосвітніх школах, а також професійні майстер-класи для учнів музичних шкіл та вишів з гостями фестивалю — музикантами світового рівня. Останній фестиваль відзначився появою серії безкоштовних лекцій-концертів провідних музикознавців України для дорослої аудиторії, дитячим музичним табором з акцентом на класичну музику і зустрічами меломанів у затишній атмосфері за чашкою чаю.

Kharkiv Music Fest — фестиваль не лише для відвідувачів концертних залів. Розфарбовані художниками і встановлені на різних локаціях міста піаніно доступні для всіх охочих показати свої таланти — від дітей до професіоналів.
Чекаємо на вас на заходах Kharkiv Music Fest і сподіваємося, що він подарує вам безліч радісних емоцій та вражень!

Опікунська рада

Сергій Політучий

президент KharkivMusicFest, президент ГК «Фактор», почесний консул Франції в Харківській, Полтавській, Сумській областях

Олександр Медовой

засновник і генеральний директор компанії AltexSoft, голова Наглядової ради Харківського IT-кластеру

Тарас Ситенко

засновник компанії Grand Marine

Володимир Шумілкін

мер Харкова 2002-2006рр, почесний громадянин міста

Олег Чигринов

почесний консул Чехії в Харкові

Валентин Шеветовський

голова наглядової ради «Харківського плиткового заводу»

Володимир Гриненко

член Наглядової ради фестивалю KharkivMusicFest, бізнесмен