Kharkiv Music Fest

Закрыть

23.01.22 18:30

23 січня Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest запрошує слухачів на концерт «Музичний сторітелінг». Це будуть історії про світанок і пітьму, добро і зло, кохання і смерть. Занадто багато драматизму? Саме так і буває в музиці композиторів епохи романтизму. «Музичний сторітелінг» — це ще й можливість прислухатися до себе, почати чути та відчувати свої власні історії, що живуть потаємних куточках душі. У програмі концерту серйозні шедеври «недитячого» репертуару Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Едварда Гріга, Каміля Сен-Санса, П’єтро Масканьї та Артуро Маркеза.

Диригуватиме Дитячим симфонічним оркестром KharkivMusicFest цього вечора диригент Національної оперети України, лауреат ІІІ Міжнародного конкурсу диригентів ім. С. Турчака Назар Якобенчук. Він також співпрацював із Державним камерним ансамблем «Київські солісти», Академічним симфонічним оркестром Дніпропетровської філармонії, Національним симфонічним оркестром України, Київським оркестром «Софія».

Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest було створено у 2019 році. Колектив об’єднує юні таланти віком від 10 до 18 років і дає їм змогу музикувати разом під орудою досвідчених педагогів та відомих диригентів, знайомитися з шедеврами класичної музики, виступати на найкращих концертних майданчиках міста.

ВАЖЛИВО!
Зверніть увагу, що у зв’язку з правилами карантину для відвідування події необхідно мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, який є чинним на момент проведення заходу.

Органна зала Харківської філармонії
23.01.22
18:30 1 година 30 хвилин
Програма 2022 заходи