Kharkiv Music Fest

Закрыть

25.03.21 19:00

Зануритись у фестивальну атмосферу, дізнатись про програму всіх проєктів фестивалю, та послухати зіркових виконавців запрошує KharkivMusicFest 25 березня на Promo concert KharkivMusicFest-2021, що відбудеться за два тижні до початку фестивалю. На сцені Великої зали Харківської філармонії виступить всесвітньо відомий віолончеліст із Франції Готьє Капюсон, а також один з найуспішніших недержавних оркестрів України — New Era Orchestra.

Готьє Капюсон – один з найвидатніших амбасадорів віолончелі 21 століття. Виступаючи по всьому світу з найвідомішими інструменталістами і диригентами, він керує в Парижі проектом “Класи віолончельної майстерності”, Фонду Louis Vuitton. Нагороджений численними призами, він відомий яскравою виразністю своєї гри, блискучою віртуозністю, і глибоким звучанням його віолончелі Маттео Гоффріллера 1701 року.

Музикант виступає з кращими симфонічними та камерними оркестрами Франції, Нідерландів, Швейцарії, Німеччини, США, Швеції, Ізраїлю, Австралії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Росії, Японії. Протягом сезону 2020/21 Готьє Капюсон виступає з Чеським філармонічним оркестром та Семеном Бичковим, Мюнхенською філармонією та Валерієм Гергієвим, Чиказьким симфонічним оркестром, Паризьким оркестром та багатьма іншими знаними колективами і диригентами.

Ексклюзивний артист компанії Erato (Warner Classics) він завоював кілька премій ECHO Klassik. У 2013 році на студії Deutsche Grammophone вийшов диск Капюсона з Першим віолончельним концертом Гайдна. Саме цей концерт харків’яни почують на концерті 25 березня.

New Era Orchestra (арт-директор та диригент Тетяна Калініченко) – незалежний український оркестр, який протягом тринадцяти років свого існування став одним з найбільш знакових музичних колективів країни. Одним з постійних пріоритетних напрямків New Era Orchestra є розвиток міжнародного співробітництва. У його портфоліо понад два десятки успішно реалізованих проектів, гідних найкращих концертних залів світу.

Тетяна Калініченко, арт-директор та диригент оркестру перша в Україні ініціювала концерти New Era Orchestra зі світовими зірками класичної музики, такими як – Джошуа Белл (скрипка, США), Сара Чанг (скрипка, США), Крістоф Зітцен (перкуссія, Австрія), Моріс Штегер (блокфлейта, Швейцарія), Аві Авіталь (мандоліна Ізраїль) та ін. У той же час оркестр активно промотує найкращих українських солістів нової генерації.

Інноваційний стиль і унікальне звучання New Era Orchestra створили йому впізнаваний і неповторний образ, який став візитною карткою не лише цього колективу, але і всієї молодої генерації українських музикантів як на батьківщині, так і за кордоном.

У програмі вечора музика віденських класиків – Симфонія №7 ля мажор Людвіга ван Бетховена, і Перший концерт для віолончелі з оркестром до мажор Йозефа Гайдна.

Велика зала Харківської філармонії
25.03.21
19:00 1,5 години
Концертнi заходи