Kharkiv Music Fest

Закрыть

10.04.21 19:00

KharkivMusiсFest-2021: Концерт піаніста Пола Льюїса
м. Харків, Харківська Філармонія, Велика зала, 10 квітня, початок о 19:00

Уперше в Україні всесвітньо відомий піаніст Пол Льюїс (Великобританія) дасть сольний концерт 10 квітня у Великій залі Харківської філармонії. Музикант виступить у рамках фестивалю KharkivMusicFest-2021, який у 2021 році присвячений 250-річчю від дня народження Людвіга ван Бетховена.

Виконання Полом Льюїсом фортепіанних творів Бетховена та Шуберта отримало одностайне визнання критиків і слухачів у всьому світі, та закріпили його репутацію одного з найвидатніших світових інтерпретаторів класичного репертуару Центральної Європи.  Серед його численних нагород — «Інструменталіст року» Королівської філармонії, дві премії «Edison», три премії «Gramophone» тощо.

Пол Льюїс один із найпопулярніших та активно концертуючих піаністів світу. Музикант виступає як соліст із такими провідними світовими оркестрами, як філармонічні оркестри Берліна, Бостона, Лондона, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, а також симфонічними оркестрами Чикаго, Лондона, Лейпцига тощо. Пол Льюїс є частим гостем найпрестижніших музичних фестивалів, включаючи BBC Proms, Люцернського і Зальцбурзького фестивалів, Шубертіади та багатьох інших.

Піаніст регулярно виступає із сольними концертами на сценах світового рівня: Карнегі-хол у Нью-Йорку, Королівському фестивальному залі в Лондоні, у Віденській філармонії і Концертхаусі, Театрі Єлисейських полів у Парижі, Берлінської філармонії і Концертхаусі.

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ

У програмі сольного концерту в Харкові шедеври фортепіанної класики — твори Фелікса Мендельсона (вибірка п’єс із циклу “Пісні без слів”), Соната №11 ля мажор (Рондо в турецьому стилі) Вольфганга Амадея Моцарта, Прелюдії Олександра Скрябіна, та Сюїту “Картинки з виставки” Модеста Мусоргського.

Тривалість: 1,5 години

6+

Мова концерту: українська

Харківська філармонія
вул. Римарська, 21(показати на картi)
10.04.21
19:00 1,5 години
Концертнi заходи