Kharkiv Music Fest

Закрыть

19.06.21 12:00

ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАХОДІВ З 10 ТА 11 КВІТНЯ
Всі придбані квитки дійсні на 19 червня

Дитяча програма фестивалю KharkivMusicFest-2021 відкриється балетом-казкою “Чиполіно”, що відбудеться у великій залі Харківської філармонії 19 червня.

Музика, що вже багато десятиліть подорожує по театральним підмосткам різних країн, початково була написана відомим композитором Кареном Хачатуряном до мультфільму. Напевне, ви бачили цю веселу стрічку, і пам’ятаєте її героїв: сміливого Чіполіно, злого сеньйора Помідора, нерозумного принца Лимона, пихатих графинь Вишень, працьовитого майстра Виноградинку, шляхетного Вишеньку, ніжну та щиру Редисочку… Саме ця історія й музика лягли в основу однойменного балету.

Простодушна казка про боротьбу городнього народу з фруктовими гнобителями в усьому схожа на справжній дорослий балет. Вистава розбита на три акти, в ній щедро представлені всі хореографічні форми – варіації, дуети, тріо, квартети, ансамблі. Яскрава цікава хореографія, оригінальність і виразність пластичних образів, які відтворюють характери героїв казки Джанні Родарі, в поєднанні з чудовою музикою, а також барвисті декорації і яскраві костюми забезпечили спектаклю успіх у кількох поколінь глядачів, й стали чудовим приводом для сімейного походу в театр.

Розповідати юним глядачам цю цікаву історію будуть теж діти – Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи і Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest. Юних оркестрантів підтримають і їх досвідчені колеги – Симфонічний оркестр харківської філармонії. За диригентським пультом – Юрій Янко.

Велика зала Харківської філармонії
19.06.21
12:00 1,5 години
Концертнi заходи