Kharkiv Music Fest

Закрыть

07.04.21 19:00

Одна з візитівок KharkivMusicFest – Фестивальний оркестр. Щороку це унікальний склад музикантів з кращих оркестрів та камерних колективів України, а також їх колег із інших країн. Вперше Фестивальний оркестр KharkivMusicFest зібрався у 2018 році, ставши першим подібним проєктом в Україні.

У 2021 році Фестивальний оркестр KharkivMusicFest отримає особливий міжнародний масштаб — до кращих музикантів України приєднаються музиканти симфонічних та камерних оркестрів з дев’яти країн: Греції, Грузії, Естонії, Італії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Чехії, Азербайджану. Багато з музикантів виступають у складі кращих оркестрів своїх країн, серед яких Брюссельський філармонічний оркестр, Національний оркестр Бельгії, Чеський національний оркестр, Грузинський філармонійний оркестр, Національні симфонічні оркестри Словаччини, Латвії, Естонії. Деякі з них є концертуючими солістіами та ансамблістами, що виступали на багатьох престижних світових концертних майданчиках.

У програмі концерту 7 квітня твори Бетховена: знаменита П’ята Симфонія, і Фантазія для фортепіано, хору і оркестру (ор.80), а також “Карпатський концерт” легендарного Мирослава Скорика.

Концерт пройде під управлінням Фахраддіна Керімова – диригента, заслуженого діяча мистецтв Азербайджану. З 2001 року Фахраддін Керімов працював музичним керівником та головним диригентом Ізмірської опери (Туреччина). З 2007 року – диригент Азербайджанського державного симфонічного оркестру ім. Уз.Гаджибекова. Крім Туреччини та Азербайджану гастрольна географія диригента охоплює Німеччину, Нідерланди, Польщу, Білорусь, Румунію, Японію, та ін. країни.


Велика зала Харківської філармонії
07.04.21
19:00 1,5 години
Концертнi заходи