Kharkiv Music Fest

Закрыть

11.06.21 19:00

11 червня, 19:00
Харківська філармонія, Органна зала

Дитячий фестивальний оркестр KharkivMusicFest
Унікальний склад Дитячого фестивального оркестру KharkivMusicFest виступить в рамках фестивалю 11 червня. До обдарованих дітей Харкова віком від 10 до 18 років, що вже відомі любителям класичної музики першої столиці як Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest, приєднаються юні таланти із усієї України.

Солістка вечора Христина Михайличенко – 15-річна піаністка із Києва. Не зважаючи на свій юний вік, Христина має цікаву географію виступів. Вона грала концерти в Нью-Йорку, у Вашингтоні у Світовому банку, виступала на провідних сценах і в музичних академіях Брюсселя, Парижа, Антверпена, Відня, Брюгге, Стамбула, містах Німеччини та Нідерландів, у залах Національних філармоній України. Її здобутки – це десятки перемог, перших премій та Гран-Прі Міжнародних музичних конкурсів (Україна, Бельгія, Нідерланди). Христина тричі входила в топ 10-ти дітей, за версією WoMo – найяскравіших підлітків року, досягнення яких отримали визнання (2015-2017 рр.). На концерті у Харкові піаністка виконає Фортепіанний концерт №23 Ля мажор Вольфганга Амадея Моцарта – який вже третє століття вважається кращим серед 27 концертів Моцарт, через дуже проникливу, чуттєву, та глибоку другу частину твору.

Перше відділення буде присвячено музиці віденських класиків. Крім Концерта №23 Моцарта Дитячий фестивальний оркестр виконає Увертюру “Коріолан” Людвіга ван Бетховена. В другому відділенні прозвучить музика романтиків. Сергія Борткевича – композитора початку ХХ століття, чиє життя було пов’язане і з Харковом і з Віднем. В концерті прозвучать окремі п’єси з його сюїти “Тисяча та одна ніч”. На закінчення концерту прозвучать “Три слов’янських танці” Антоніна Дворжака.

За диригентським пультом цього вечора буде Віталій Алексейонок. Головний диригент оркестру Мюнхенського університету, лауреат конкурсу “MDR Conducting Competition 2018”, він диригував такими колективами як оркестр Лейпцігського радіо, Веймарскою державною капеллою, Струнним оркестром Люцернського фестивалю, Філармонійними оркестрами міст Карлові Вари, Йена, Гота, Градец-Кралове та ін. Найближчі проекти включають роботу в оперному театрі Граца, а також нову постановку опери «Орлеанська Діва» Чайковського в віденському театрі «Theater an der Wien».

Органна зала Харківської філармонії
11.06.21
19:00 1,5 години
Концертнi заходи