Kharkiv Music Fest

Закрыть

Концерт Пола Льюїса

10.04.20 18:00

Уперше в Україні всесвітньо відомий піаніст Пол Льюїс (Великобританія) дасть
сольний концерт 10 квітня у Великій залі Харківської філармонії. Музикант виступить у рамках фестивалю Kharkiv Music Fest, який у 2020 році присвячений 250-річчю від дня народження Людвіга ван Бетховена.

Пол Льюїс у всьому світі вважається одним із провідних музикантів свого покоління. Виконання піаністом 32 сонат Бетховена отримало найвищу оцінку музичних критиків: «Є багато визнаних записів бетховенських сонат, зроблених майстрами минулого і сьогодення. Але я пораджу єдину — комплект CD з інтерпретаціями Пола Льюїса» (А. Томмазіно, New York Times). Серед його численних нагород — «Інструменталіст року» Королівської філармонії, дві премії «Edison», три премії «Gramophone» тощо.

Він один із найпопулярніших та активно концертуючих піаністів світу. Музикант
виступає як соліст із такими провідними світовими оркестрами, як філармонічні
оркестри Берліна, Бостона, Лондона, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, а також
симфонічними оркестрами Чикаго, Лондона, Лейпцига тощо. Пол Льюїс є частим гостем найпрестижніших музичних фестивалів, включаючи BBC Proms, Люцернського і Зальцбурзького фестивалів, Шубертіади та багатьох інших.

Піаніст регулярно виступає із сольними концертами на сценах світового рівня:
Карнегі-хол у Нью-Йорку, Королівському фестивальному залі в Лондоні, у Віденській філармонії і Концертхаусі, Театрі Єлисейських полів у Парижі, Берлінської філармонії і Концертхаусі. Напередодні виступу в Харкові 10 квітня піаніст дасть сольні концерти в Лугано (Швейцарія) і Більбао (Іспанія).

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ

У програмі сольного концерту в Харкові шедеври фортепіанної класики — твори
Людвіга ван Бетховена (Соната № 13 «Quasi una fantasia», тв. 27, № 1, Фантазія соль мінор, тв. 77, Соната № 14 до-дієз мінор «Місячна», тв. 27, № 2) і твір Франца Шуберта (Соната № 18, соль мажор, D894).

Харківська філармонія
вул. Римарська, 21(показати на картi)
10.04.20
18:00 90 хвилин
Концертнi заходи