Kharkiv Music Fest

Закрыть

Концерт “Французька весна у Харкові”

01.04.20 19:00

1 квітня в рамках KharkivMusicFest-2020 на сцені Великої зали Харківської філармонії виступить всесвітньо відомий віолончеліст із Франції Едгар Моро, а також один з найуспішніших недержавних оркестрів України — New Era Orchestra.

Edgar Moreau - успішний французький віолончеліст. В 11 років він вже виступав з оркестрами світового рівня. У віці 15 років отримав юнацьке "золото" на конкурсі віолончелістів імені М. Ростроповича, а в 17 став володарем Срібної медалі на одному з найпрестижніших музичних конкурсів — Міжнародному конкурсі ім. П. Чайковського. Едгар Моро виступав на престижних музичних фестивалях в Японії, Швейцарії, Франції, Великобританії, а також на головних світових сценах, як-от: Carnegie Hall в Нью-Йорку, Wigmore Hall у Лондоні та Musikverein у Відні.

New Era Orchestra — колектив, який доводить, що академічна музика може та має бути в тренді. New Era Orchestra був заснований у 2007 році і одразу посів особливу нішу в українському культурному середовищі. За 13 років свого існування цей оркестр, діяльність якого реалізовується виключно завдяки підтримці спонсорів, меценатів та партнерів, здійснив в Україні низку світових і національних прем’єр.

Завдяки ініціативі артистичного директора і диригента New Era Orchestra Тетяни Калініченко колектив співпрацює з всесвітньо-відомими солістами, такими як Джошуа Белл (США), Сара Чанг (США), Аві Авіталь (Ізраїль), Кіт Армстронг (США), Андрій Бєлов (Україна-Німеччина), Крістоф Зітцен (Австрія). Крім того, оркестр активно промотує найкращих українських солістів нової генерації.

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ

В програмі концерту Симфонія №7 Людвіга ван Бетховена, Рондо-каприччіозо для скрипки з оркестром Каміля Сен-Санса (соліст - Андрій Павлов). У другому відділенні концерту Едгар Моро разом з New Era Orchestra виконає Концерт для віолончелі з оркестром До мажор Йозефа Гайдна та Концерт для віолончелі з оркестром Ля мінор RV419 Антоніо Вівальді.

Харківська філармонія
вул. Римарська, 21(показати на картi)
01.04.20
19:00 90 хвилин
Концертнi заходи