Kharkiv Music Fest

Закрыть

Камерний концерт солістів фестивального оркестру KharkivMusicFest

29.03.20 18:30

Логічним продовженням Концерту-відкриття KharkivMusicFest-2020 і виступу Фестивального оркестру стане Камерний концерт його зіркових учасників. Музиканти з різних країн ще раз зберуться на одній сцені, щоб зіграти камерну програму: твори для різноманітних ансамблів (квартетів, квінтету, секстету, і октету).

Ідея зібрати на одній сцені першокласних музикантів з різних країн в унікальний склад Фестивального оркестру, а також влаштовувати камерні концерти солістів оркестру не нова. Це традиція багатьох всесвітньо відомих фестивалів академічної музики, наприклад таких як Верб’є і Люцернський фестиваль в Швейцарії.

Камерний концерт солістів Фестивального оркестру це барвисте розмаїття різних інструментальних складів, а також музичних стилів і епох у виконанні першокласних музикантів. Це більше 20 музикантів з 14 країн світу, різноманітна програма - від Бетховена і Брамса, до Прокоф’єва і Шостаковича, від фортепіанних і струнних квартетів до духового квінтету.

Музиканти, що виступатимуть у цьому концерті - учасники кращих музичних ансамблів та оркестрів: музиканти Квартету імені Шимановського (Польща) та Doležal-квартету (Чехія), музиканти Ноорландської опери, Національного оркестру Чехії, Стамбульского державного симфонічного оркестру, Латвійського національного оркестру, Естонського національного оркестру та ін. Багато з них не лише грають в кращих оркестрах та ансамблях, але й реалізують себе як сольні виконавці. Харківська філармонія

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ

У програмі концерту 29 березня: 
Людвіг ван Бетховен. Квартет №7, тв. 59, №1, "Razumovsky" , 2 частина
Густав Малер. Фортепіанний квартет ля мінор
Жак Ібер. Три короткі п’єси для духового квінтету
Дмитро Шостакович. Дві п’єси для струнного октету, тв. 11
Йоганес Брамс. Фортепіанний квартет №3 до мінор, тв. 60
Сергій Прокоф’єв. Увертюра на єврейські теми, тв. 34

Харківська філармонія
вул. Римарська, 21(показати на картi)
29.03.20
18:30
Концертнi заходи