Kharkiv Music Fest

Закрыть

KharkivMusicFest Kids: інтерактивний концерт

29.03.20 12:00

Одна з візитівок #KharkivMusicFest - Фестивальний оркестр. Щороку це новий унікальний склад музикантів з кращих оркестрів та камерних колективів України, а також їх колег із інших країн. Вперше Фестивальний оркестр KharkivMusicFest зібрався у 2018 році, ставши першим подібним проєктом в Україні.

У 2020 році Фестивальний оркестр KharkivMusicFest отримає особливий міжнародний масштаб — до кращих музикантів України приєднаються музиканти симфонічних та камерних оркестрів з Австралії, Білорусі, Німеччини, Греції, Грузії, Великобританії, Ізраїлю, Литви, Польщі, Словаччини, Туреччини, Чехії та Швеції. Багато з музикантів в різний час виступали в складі кращих оркестрів своїх країн і кращих оркестрів світу, серед яких Люцернский фестивальний оркестр, Симфонічний оркестр BBC, Чеський філармонійний оркестр, Грузинський філармонійний оркестр, Словацький філармонійний оркестр, Філармонійний оркестр Стокгольма, Берлінський симфонічний оркестр та ін. Деякі з музикантів оркестру також є концертуючими солістіами та ансамблістами, що виступали на багатьох престижних світових концертних майданчиках.

У програмі концерту 28 березня знаменита П'ята Симфонія Бетховена, твір знаного європейського композитора, що народився у Харкові, — Сергія Борткевича, а також відомий Концерт для скрипки з оркестром Фелікса Мендельсона (соліст — Тобіас Фельдманн, Німеччина).

Тобіас Фельдманн — німецький скрипаль, який став наймолодшим професором консерваторії в Німеччині (у віці 27 років). Він активно гастролює і тільки в цьому концертному сезоні виступає в більшості країн Європи. Популярність прийшла до скрипаля після яскравих творчих перемог на престижних міжнародних конкурсах, в числі яких конкурс Королеви Єлизавети в Брюсселі (2015) і скрипковий конкурс імені Йозефа Йоахіма в Ганновері (2012). Музикант грає на скрипці роботи італійського майстра Ніколо Гальяно 1769 року.

Концерт пройде під управлінням художнього керівника Фестивального оркестру KharkivMusicFest Станіслава Христенка - американського піаніста і диригента українського походження, що народився у Харкові. Станіслав Христенко виступав в більш ніж двадцяти країнах світу, відгуки про його виступи і записи можна прочитати у відомих виданнях, серед яких New York Times, британський журнал Gramophone та ін. Він також є засновником і диригентом харківського камерного оркестру Nova Sinfonietta.

Honey Academy
вул. Благовіщенська, 13(показати на картi)
29.03.20
12:00 90 хвилин
Дитячі заходи