Kharkiv Music Fest

Закрыть

KharkivMusicFest — міжнародний фестиваль класичної музики з унікальним для України форматом, що об’єднує концерти класичної музики з низкою просвітницьких, освітніх, розважальних і комунікаційних заходів, розрахованих на найширшу аудиторію — як підготованих поціновувачів класичної музики, так і тих, хто вперше знайомиться з культурним світовим надбанням.

Фестиваль покликаний позначити Харків на культурній мапі Європи, допомогти іноземним виконавцям відкривати для себе Харків та Україну, привернути увагу до міста численних туристів з усієї країни.

Важливою складовою фестивалю є освітньо-просвітницькі проєкти, які включають три блоки: програму підтримки талановитої молоді (Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського, Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest, майстер-класи), просвітницькі (Музичний лекторій, Музичні QR-коди Харкова, Класика для молоді, Гід по класичній музиці) та дитячі заходи (KharkivMusicFest KIDS). Про всі проєкти та заходи фестивалю докладно розповідається на нашему сайті та офіційних сторінках у фейсбуці та інстаграмі.

Робота з організації та проведення фестивалю та заходів, що його супроводжують, ведеться цілорічно і складається з підготовчої частини (коли розроблюється концепція, формується програма, ведуться перемовини з артистами, проводиться рекламна кампанія), концертної частини (проведення концертів та інших музичних і культурних подій) та організації заходів, які функціонують поза часовими рамками фестивалю (Класика для молоді, Гід по класичній музиці).

Організатор фестивалю — Благодійна організація «Благодійний фонд громади Харкова «Толока», що є неприбутковою, незалежною та недержавною структурою. Бюджет фестивалю наповнюється у тому числі за рахунок грошової підтримки благодійників. Ви можете підтримати KharkivMusicFest благодійним внеском, який буде спрямовано на реалізацію освітньо-просвітницьких проєктів фестивалю. З цією метою ми хочемо зібрати 500 000 гривень.

Розміри благодійної пожертви визначає благодійник, пожертва вважається безповоротною та не повертається Фондом. У разі наявності залишків зібрані кошти спрямовуються на закупівлю музичних інструментів для дитячого симфонічного оркестру KharkivMusicFest.