Kharkiv Music Fest

Закрыть

Організатори фестивалю запустили інтерактивний проєкт «Дізнайся, який ти композитор»

14.05.20

Організатори фестивалю запустили інтерактивний проєкт «Дізнайся, який ти композитор»

На початку травня організатори Kharkiv Music Fest запустили розважальний проєкт «Дізнайся, який ти композитор».

Ідея полягала в тому, щоб з одного боку привнести fun-елемент в досить консервативну частину мистецтва – класичну музику, з іншого – познайомити або нагадати максимально більшій аудиторії про найбільш відомих світових композиторів та їхні твори.

Завдання було зробити кінцевий продукт цікавим, корисним і інтерактивним, створити таку історію, яка показала б красу класичної музики, зробила її привабливою для молоді та конкурентною із сучасними музичними напрямками.

Для реалізації задуманого була запрошена команда агенції Gwara Media, яка з готовністю підтримала цю ідею.

«Головним викликом для нас був візуальний концепт класичних музикантів в цифровому 3D стилі, – розповідає Сергій Прокопенко, керівник Gwara Media. – Звичайний графічний дизайн не може передати всіх особливостей зовнішнього вигляду, його необхідно допрацьовувати вже в живому вигляді, у вигляді маски. І, звичайно, механіка та реальний користувальницький досвід здорово відрізняються – навіть найкращі ідеї необхідно оптимізувати і доточувати, щоб проект був цікавий і зрозумілий для користувачів».

«Сьогодні існує безліч прикладів застосування технологій віртуальної і доповненої реальності в різних галузях: медицині, рекламі, освіті, мистецтві тощо. Сміливі експерименти художників, танцюристів і кінематографістів все частіше стають предметом активного обговорення. І ми вирішили йти в ногу з часом та створити проєкт, який би привніс в класичну музику інші форми вираження, – коментує Марія Горбонос, виконавча директорка Kharkiv Music Fest. – Мені здається, у нас вийшло створити цікавий пізнавально-розважальний продукт. Тим більше, що в умовах карантину, коли люди не мають можливості провести час так, як хотілося б, в умовах величезної кількості поганих новин і тотального песимізму, нам хотілося подарувати трохи позитиву. І звичайно, нагадати, що погане проходить, а музика вічна».

Приміряти наші маски композиторів і дізнатися #Хто ти сьогодні – життєрадісний Моцарт або похмурий Бетховен, можна перейшовши за посиланнями:

https://cutt.ly/kyc7bbo   для Фейсбук,

https://cutt.ly/pyc7nUZ  для Інстаграм