Kharkiv Music Fest

Закрыть

Новини

Владимир Гриненко: «Если есть возможность отдать десятину на искусство — это радость»

 20.03.20

Член попечительского совета Kharkiv Music Fest Владимир Гриненко, рассказал, зачем богатые люди тратят деньги на музыку, как научиться играть на рояле, когда тебе за 40, и чего стоит заманить в Харьков звезд мировой сцены.

Детальніше

Увага!
Форс-мажорні обставини!

 13.03.20

Буквально ще на минулому тижні європейські гості KharkivMusicFest записували відео привітання для фестивалю, і казали що чекають зустрічі з харків’янами. Але коронавірус вніс неприємні корективи в плани фестивалю, і враховуючи карантин, який введено по всій території України, організатори KharkivMusicFest вимушені відмінити проведення фестивалю в запланований раніше термін.

Детальніше

Владимир Шумилкин: «Государству нельзя отдавать развитие культуры на все 100%»

 10.03.20

Бывший городской голова и член попечительского совета Kharkiv Music Fest Владимир Шумилкин рассказал, зачем ограничивать влияние чиновников на культуру, почему богатые люди становятся меценатами и как сделать талантливых музыкантов рекламой Харькова.

Детальніше

Валентин Шеветовский: «Чтобы полюбить оперу, нужно думать и сопереживать»

 05.03.20

Член попечительского совета Kharkiv Music Fest рассказал KHARKIV Today о том, почему любит немецких композиторов, зачем дарит подчиненным билеты в театр и как меценатство помогает бизнесу.

Детальніше

Сергей Политучий: «Культура определяет долгосрочную перспективу нации»

 28.02.20

Президент группы компаний «Фактор» и фестиваля Kharkiv Music Fest Сергей Политучий рассказал, как сделать фестиваль европейского уровня, зачем богатые люди тратят деньги на культуру и почему губернаторы ходят на стадионы, а не на концерты.

Детальніше

Переможці першого Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів

 27.02.20

Стали відомі переможці першого Всеукраїнського конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського

Детальніше

KharkivMusicFest шукає волонтерів

 03.02.20

З 28 березня по 10 квітня ми плануємо насичену цікавими й різноманітними подіями програму, і нам потрібні світлі голови й вмілі руки.

Детальніше

Фото: dozor.com.ua

Прес-конференція Харків – столиця класичної музики в Україні

 31.01.20

У прес-центрі KHARKIV Today організатори Міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest розповіли, чи стане Харків другий Віднем, чим Kharkiv Music Fest відрізняється від інших фестивалів класичної музики, концертну, альтернативну концертну програмі та соціально-культурних проектах в рамках фестивалю. Проведення фестивалю стало можливим завдяки фонду «Толока» та харківським бізнесменам-меценатам.

Детальніше

Оргкомітет фестивалю запрошує на відкриту прес-конференцію

 28.01.20

30 січня в прес-центрі Kharkiv Today відбудеться прес-конференція «Харків – столиця класичної музики в Україні. Як і коли це можливо?».

Детальніше

В Харкові дитячий симфонічний оркестр зіграє світові шедеври класики

 01.12.19

3 грудня у Харківській обласній філармонії відбудеться концерт «Beethoven & Co», який стане фіналом проекту «Класика для молоді». Мета проекту – популяризація класичної музики.

Детальніше

Класика цікаво та інтерактивно: у Харкові стартує музичний проект «Класика для молоді»

 08.11.19

Популяризувати класичну музику та навчити молодь отримувати від неї задоволення поставили собі за мету організатори проекту, який реалізується у рамках міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest-2020.

Детальніше

В Україні відбудеться Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського

 30.09.19

1 жовтня стартує прийом робіт-композицій на участь в конкурсі молодих композиторів імені Бориса Лятошинського. Конкурс є частиною грандіозного міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest-2020, який відбудеться у Харкові 28 березня – 10 квітня 2020 року.

Детальніше
MozartKharkiv music fest