Kharkiv Music Fest

Закрыть

ПЕРШИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ В УКРАЇНІ

KharkivMusicForum – це майданчик для спілкування між ініціаторами культурних проектів, культурними менеджерами, музичними діячами, державними органами культури та мистецтва, а також меценатами і культурними фондами. Мета форуму – об’єднати провідних гравців української музичної індустрії для обговорення спільних проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Серед тем дискусії – важливість взаємодії бізнесу та професійного музичного середовища, ефективні кейси приватних музичних ініціатив, актуальність закону про меценатство, проблеми артистичного менеджменту, досвід міжнародної співпраці, популяризація класичної музики в медіа, фестивальний рух в Україні, та ін.

Вперше Форум відкривав KharkivMusicFest-19. Його спікерами стали представники таких національних і приватних інституцій та проектів, як CxidOpera, Одеський національний академічний театр опери та балету, Львівський органний зал, UrbanMusicHall, Товариство друзів Дніпровської філармонії, UKRArtists, VereMusicFund, OpenOperaUkraine, OdessaClassics, LvivMozArt, Львівська національна опера. Камерна зала Харківської філармонії