Kharkiv Music Fest

Закрыть

Kharkiv Music Forum

Перший професійний форум класичної музики в Україні

KharkivMusicForum - це майданчик для спілкування між ініціаторами культурних проектів, культурними менеджерами, музичними діячами, державними органами культури та мистецтва, а також меценатами і культурними фондами. Мета форуму - об’єднати провідних гравців української музичної індустрії для обговорення спільних проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Серед тем дискусії – важливість взаємодії бізнесу та професійного музичного середовища, ефективні кейси приватних музичних ініціатив, актуальність закону про меценатство, проблеми артистичного менеджменту, досвід міжнародної співпраці, популяризація класичної музики в медіа, фестивальний рух в Україні, та ін.

Вперше Форум відкривав KharkivMusicFest-19. Його спікерами стали представники таких національних і приватних інституцій та проектів, як CxidOpera, Одеський національний академічний театр опери та балету, Львівський органний зал, UrbanMusicHall, Товариство друзів Дніпровської філармонії, UKRArtists, VereMusicFund, OpenOperaUkraine, OdessaClassics, LvivMozArt, Львівська національна опера.