Kharkiv Music Fest

Закрыть

Щороку KharkivMusicFest наповнює місто чудовою музикою і яскравими барвами завдяки проекту ArtPiano. Харків’яни віддають свої старі фортепіано, для того щоб музичні інструменти отримали нове життя і дарували радість іншим мешканцям міста. Під пензлями художників піаніно перетворюється в справжній витвір мистецтва – сучасний арт-об’єкт, який згодом займе своє місце в торгових центрах, ресторанах, університеті, і навіть просто на вулиці.

Натхненням для проекту ArtPiano в рамках KharkivMusicFest став всесвітньовідомий проект “Play me, I’m yours”. Понад 1900 фортепіано були встановлені на вулицях більш як 60 міст по всьому світі – від Токіо до Нью-Йорку за останні 10 років з простою інструкцією “Play me, I’m yours”.

Проект ArtPiano запрошує мешканців Харкова взаємодіяти, бути активними і брати на себе відповідальність за міське середовище, а також ділитися любов’ю до музики і образотворчого мистецтва. Яскраві піаніно, що розфарбовані місцевими художниками – майданчик для спілкування та творчості.