Kharkiv Music Fest

Закрыть

Алла Загайкевич навчалася в Київській консерваторії та Паризькому інституті IRCAM при Центрі Помпіду. У 1986-1998 була учасницею фольклорного гурту «ДРЕВО». Брала участь в багатьох міжнародних проектах та фестивалях сучасної музики в Україні, Франції, Швеції, Японії, Китаї, Чехії, Литві, Канаді, Німеччині, США, Австрії.

В 1997 р. за підтримки Міжнародного фундації Сороса заснувала першу в Україні Студію електроакустичної музики в Національній музичнії академії України.
З 1997 р. викладає композицію та музично-інформаційні технології в Національній музичнійакадемії України, є куратором міжнародних проектів електроакустичної музики «Електроакустика», «ЕМ-візія» (з 2003 року), головою Асоціації електроакустичної музики при Київській організації СКУ.

Автор статей в наукових виданнях «Українське музикознавство», «Organised Sound”, “Musiktext”, “Музика”, “Науковий вісник НМАУ”, “Часопис НМАУ”, “Критика”.

Автор музики до кінофільмів “Мамай”, “Поводир” (реж. О.Санін), “Жива Ватра” (реж. Остап Костюк), “Будинок Слово” (реж. Т.Томенко)
Лаурет Державної премії ім. О. Довженка
Лауреат премії ім. М. Лисенка
Лауреат премії ім. Л. Ревуцького