Kharkiv Music Fest

Закрыть

Amadeus Camp

ДИТЯЧИЙ МУЗИЧНИЙ ТАБІР

Дитячий музичний табір AmadeusCamp - один з просвітницьких проектів фестивалю. Це не лише можливість зробити знайомство з класичною музикою захоплюючою пригодою для дитини, але й інноваційна програма соціальних трансформацій. Проект ставить собі за мету виховання майбутніх поціновувачів класичної музики - меценатів та інтелектуальної еліти, здатної змінювати суспільство. AmadeusCamp покликаний дати дитині спектр можливостей для розвитку і пізнання, а також розкрити її креативність через музичне мистецтво.

Зробити занурення в класичну музику незабутнім - головне завдання AmadeusСamp. Тому крім занять на скрипці, флейті та інших інструментах, ансамблевого музикування та співу, учасники кемпу знайомилися з класикою в несподіваному ключі: танцювали менует і брейк-данс під музику Моцарта, були акторами світломузичного театру, грали в шумовому оркестрі з інструментів, які виготовили власноруч. Результатом стала прем’єра музичного спектаклю, що відбулася наприкінці табору.

Особливою частиною програми табору стали зустрічі з українськими та зарубіжними зірками класичної музики - гостями KharkivMusicFest, а також екскурсії та майстер-класи. Проект проводиться на базі та при підтримці Honey Music Studio.