Kharkiv Music Fest

Закрыть

Концерт Sextuor Rameau

Концерт секстету «Les Musiciens du Louvre» / «Музиканти Лувра»

Офіційне відкриття фестивалю "Французька весна в Україні"

за підтримки Французького Інституту в Україні, Посольства Франції в Україні та Почесного консульства Франції у Харкові.

 

Безпрецедентний для України виступ секстету музикантів одного з кращих оркестрів світу за версією «The Guardian», лауреату премії «Греммі» — «Les Musiciens du Louvre». Унікальна можливість познайомитися з витонченою музикою французького бароко у максимально наближеному до історичної правди вигляді — у виконанні на старовинних струнних іструментах з жильними струнами (без використання металу).

«Французький оркестр Les Musiciens du Louvre ( "Музиканти Лувра") був створений в 1982 році талановитим музикантом і диригентом Марком Мінковським. Колективу вдалося вдихнути нове життя в репертуар епохи бароко, класицизму і романтизму, виконуючи його на історичних інструментах.

За останні 30 років "Музиканти Лувра" стали відомі завдяки своєму переосмисленню творів Генделя, Перселла, Рамо, а також Гайдна, Моцарта і Шуберта, а останнім часом Баха і Шуберта. Оркестр також здобув популярність завдяки виконанню французької музики ХІХ століття - Берліоза, Бізе, Массне.

Оркестр також успішно виконує оперну музику: "Орфей і Еврідіка" (Зальцбург), "Казки Гофмана" (зал Плейель, Париж), і "Перикола" (Зальцбург) Оффенбаха, "Весілля Фігаро" (Версальська опера), "Дон Жуан" (Версальська опера), "Так чинять усі" (Версальська опера) Моцарта, "Альцеста" (опера Гарньє, Париж), Армида (Віденська опера), "Альцина" Генделя (Віденська опера), гала-концерт Моцарта до тридцятої річниці оркестру.

Концертний сезон 2018-2019 років також пройде з французької оперної музикою ХІХ століття - оперетами Оффенбаха і оперою "Манон" Массне. Також під керівництвом Марка Мінковські оркестр відправиться в європейське турне з двома програмами: "Уявна симфонія" (з музикою Рамо) і Велика меса до мажор Моцарта. Також колектив виступатиме під керівництвом Тібо Ноаллі (Фестиваль Баха в Лозанні, Порпора VS Генделя, Арії Фарінеллі) і під керівництвом Себастьяна Руланда ( "Орфей і Еврідіка", "Від Оффенбаха до Форе).

Після повного запису лондонських симфоній Гайдна в 2010 році і Симфоній Шуберта в 2012 році, а також «Летючого голландця» Вагнера в 2013 році, в квітні 2017 року оркестр випустив "Пристрасті по Іоану" Баха. У 2018 року оркестр записав Велику месу до мажор Моцарта.

За підтримки Міністерства культури і зв'язку Франції, а також інших установ та підприємств "Музиканти Лувра" ведуть велику просвітницьку і освітню програми з пропаганди класичної музики.” Музиканти Лувра” отримують фінансову підтримку від Департаменту de l’Isère, Регіон Auvergne-Rhône-Alpes, та Міністерства Культури та Комунікацій Франції (DRAC Rhône-Alpes).»

Секстет "Les Musiciens du Louvre" / "Музиканти Лувра"

  • Thibault Noally /Тібольт Ноаллі (скрипка)
  • Claire Sottovia / Клер Соттовія (скрипка)
  • David Glidden / Девід Глідден (альт) 
  • Nicolas Mazzoleni / Ніколас Мазолені  (альт) 
  • Elisa Joglar / Еліза Джоглар (віолончель)
  • Aude VanackèreОд Ванакер (віолончель)

 

 

Програма концерту

П'ять концертів Жана-Філіпа Рамо (транскрипція для секстету К.Сен-Санса)


Перший концерт

“La Coulicam”

“La Livri”

“Le Vézinet”


Другий концерт

“La Laborde”

“La Boucon”

“L’Agaçante”

“1er Menuet”

“2e Menuet”

 

Третій концерт

“La Poplinière”

“La Timide: 1er Rondeau, 2e Rondeau”

“1er Tambourin”

“2e Tambourin”


Четвертий концерт

“La Pantomime”

“L’Indiscrète”

“La Rameau”


П'ятий концерт 

“La Forqueray (Fugue)”

“La Cupis”

“La Marais”