Kharkiv Music Fest

Закрыть

Концерт Джорджа Лі

Сольний концерт одного з найпопулярніших молодих піаністів світу

Вперше в Україні один із найпопулярніших молодих піаністів світу, що виступає на провідних концертних сценах Нью-Йорка, Лондона, Берліна.

Газета «Вашингтон пост» відгукується про Джорджа Лі як про піаніста "який вміє бездоганно контролювати процес виконання, володіє неймовірною технічною майстерністю і здатністю глибоко проникати в задум композитора". Після того, як він виборов срібну медаль на Міжнародному конкурсі ім. П.І. Чайковського в 2015 році музикант швидко завоював міжнародне визнання і зараз активно концертує і регулярно виступає з провідними світовими оркестрами під керуванням таких визнаних диригентів, як Гергієв, Дудамель, Хонек, Тілсон-Томас, та інші.

Нещодавні і майбутні концерти піаніста включають виступи з оркестрами філармоній Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Роттердама, а також з Симфонічними оркестрами Сан-Франциско, Берліна, Осло, Сіднея, оркестром Франкфуртського радіо, і Національним оркестром Ліона. У 2018/1919 році піаніст дебютує з Монреальським і Токійським симфонічними оркестрами, в Лондонській філармонії і Королівської філармонії в Ліверпулі, відправляється в гастрольний тур по Китаю, а також є солістом в турі по США з Михайлом Плетньовим. 

Джордж Лі виступав з сольними концертами в таких залах, як Карнегі-Холл, Девіс-Холл в Сан-Франциско, в Маріїнському театрі, Луврі, Сеульському центрі мистецтв, Токійському залі Асахі та інших залах.

Ексклюзивний артист лейблу Warner Classics. Дебютний альбом артиста вийшов в жовтні 2017 року. Свій перший концерт Джордж Лі зіграв в Бостонському залі Steinway Hall у віці десяти років, а в 2011 році виступав для президента Обами в Білому домі. Джордж Лі є лауреатом численних премій і міжнародних конкурсів, таких як: Avery Fisher Career Grant (2016), Gilmore Young Artist (2012), Young Concert Artists International Auditions (2010). Влітку 2018 Джордж Лі паралельно закінчив Гарвардський університет, де вивчав англійську літературу, і Консерваторію Нової Англії, де навчався у професора Ва Кен Бена.»

 

Програма концерту

Л. В. Бетховен

32 варіації на оригінальну тему до мінор

 

Л. В. Бетховен

Соната для фортепіано №21 до мажор, тв. 53 

I. Allegro con brio
II. Introduzione. Adagio molto
III. Rondo. Allegretto moderato — Prestissimo

 

Л. В. Бетховен
Andante Favori фа мажор

 

Р. Шуман
Карнавал, тв. 9

 1. Вступ
 2. П’єро
 3. Арлекін
 4. Благородний вальс    
 5. Евзебій
 6. Флорестан
 7. Кокетка 
 8. Відповідь
 9. Метелики
 10. Букви, що танцюють
 11. Кіаріна 
 12. Шопен
 13. Естрела 
 14. Приємні зустрічі 
 15. Панталоне і Коломбіна 
 16. Німецький вальс
 17. Паганіні 
 18. Ніжні зізнання
 19. Прогулянка 
 20. Марш
 21. Марш давидсбюндлерів проти філістимлян